044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

15.09.2021

Будівельна люлька: її види та характеристики

Легкість пересування люльки по будівельній ділянці або навколо будівлі, схожа на літаючий килим Аладіна, який допомагає вирішити велику кількість різноманітних будів.питань або проблем. З її допомогою можна виконати висотні роботи, дотримуючись всіх дедлайнів і планів.
Це вантажний пересувний засіб зі спеціальною платформою, що рухається у вертикальному напрямку, завдяки кріпленням, встановленим на фасаді будівель.

Головні переваги люльки

Цей будівельний підйомник невеликих розмірів легкий у збірці і розбиранні, завдяки своїй нескладній конструкції:

  • Платформа – робоче місце будівельника, інструменту
  • Лебідка – виконує роль підйомника
  • Електрична система контролю
  • Механізм з контрвантажем
  • Перила для безпеки працівника + кожен член будівельної бригади зобов’язаний використовувати захисний трос, що йде в комплекті з підйомної конструкцією

Весь ряд тросів виготовлений з нержавіючих матеріалів. Це відмінна альтернатива будівельним лісам, що надає комфортні і безпечні робочі умови.
Підйомник зручно застосовувати як на території міста, так і на будівельній зоні. Завдяки потужному мотору піднімає вантажі вагою від 350 до 630 кг, на висоту близько 50 поверхів.

Види підйомників

Поділяють будівельні люльки за такими характеристиками, як:

  • Розмір і форма. Люлька прямокутної форми з довжиною платформи від 3 метрів – стандарт. Параметри можуть бути більше або менше, залежно від моделі.
  • Вантажопідйомність. Її функціонал і результативність залежать від максимальної ваги, яку зможе підняти.
  • Тип підйомного пристрою. Стандартне кріплення здійснюється через вікно або через кріплення до дахів будівель, завдяки консолям. Рух люльки уздовж стіни має бути вільним.
  • Покриття рами – шляхом фарбування або оцинкування.

Сфера застосування будівельних люльок

Завдяки цьому літаючому помічнику можна виконувати роботи навіть в самих важкодоступних місцях. А з тієї причини, що будівельна люлька вміщує в собі до 6 осіб – якість, продуктивність і швидкість робіт зростає в рази.
У сферу її застосування входить проведення монтажу вікон і зовнішніх фасадних робіт (облицювання, штукатурка, обробка і т.д.), ремонт мостів, фарбування споруд вертикальної форми і навіть зварювання корпусів великих суден.

Крім сфери будівельних робіт, підйомник також використовують в сфері клінінгу – щоб надати чистоту і блиск всім висотним будівлям міста зі скляним покриттям.
Підсумувавши, можна сказати, що люлька відмінно справляється зі своєю роллю, переміщаючи працівників, вантажі, робочий інструмент і всілякий інвентар будівельними майданчиками. Це незамінний і універсальний механізм при роботах на висоті.
Легкого вам використання і ретельного дотримання всіх норм безпеки!

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ