044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

ПРО НАС

О компании

Вже багато років ми працюємо на ринку з продажу та оренди будівельного обладнання та запчастин. Нашою головною особливістю є те, що ми займаємося будівництвом і на власному досвіді знаємо, що потрібно для успішної роботи у цій сфері. Ми тестували та використовували різне обладнання, бачили чим закінчується купівля дешевого чи незнайомого устаткування.

Працюючи в сфері будівництва с 2008 року, ми мали можливість оцінити різни типи люльок, риштування, підйомників у роботі над різними об’єктами.

Ми віддаємо перевагу дійсно якісним матеріалам, надійним виробникам та обладнанню, що пройшло роки перевірок на наших очах. Наприклад, наші люльки мають клинове з’єднання запасування троса та алюмінієвий сплав корпусу редуктора, що є більш надійним та якісним рішенням на відміну від схожих моделей конкурентів.

Ми точно знаємо, що пропонуємо нашим клієнтам та як задовольнити потреби в повному обсязі. Ми можемо запропонувати унікальні умови співпраці, все залежить від об’ємів та часу співробітництва між нами. Репутація та позитивні відгуки – це наша мета досягнення успіху, бо кришталево чиста праця стає основою довіри до співробітництва.

Ми експерти в пропозиції дійсно якісного та перерівенного будівельного обладнання

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МИ ПИШАЄМОСЯ

Наші досягнення

13

років на ринку

?

тільки якісне обладнання

?

експертність в будівництві

?

унікальні умови співпраці

Сертифікати і ліцензії

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ