044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

ПРОДАЖ БУДІВЕЛЬНИХ ЛЮЛЕК

Будівельні люльки іноді ще називають фасадними підйомними платформами. При цьому керуються тими міркуваннями, що люлька є жорсткою платформою, яку спеціальними кріпленнями встановлюють на фасад будівлі. За допомогою електродвигуна люльку можна піднімати та опускати по всьому фасаду будинку. При цьому робітники, що знаходяться всередині платформи, мають можливість виконувати на фасаді найрізноманітніші виробничі завдання.

Підйомні люльки виявляються незамінними помічниками під час будівництва і обслуговування висотних будівель, особливо в умовах обмеженого міського середовища. Підкреслимо, що за їх допомогою можна не лише виконувати будівельні фасадні роботи, але також піднімати вантажі, часто досить габаритні та важкі.

Слід зауважити, що люльки можна ефективно використовувати не лише на фасадах будівель. Вони відмінно зарекомендували себе, наприклад, для обслуговування мостів і надземнних переходів, при експлуатації морських суден. Фахівці відзначають наступні найважливіші переваги люльок:

  •  мобільність транспортування, швидкість і легкість монтування (на відміну від риштівки);
  • високу гарантію безпеки робітників;
  • універсальність використання (дозволяють виконувати роботи в тих місцях, де неможливий монтаж риштування.

Компанія LULKA працює на ринку України з 2013 року, займаючись продажем всілякого будівельного устаткування. Серед наших товарів, звичайно ж, є і фасадні підйомні люльки. Ми самі займаємося практичним будівництвом, і знаємо з власного досвіду, які люльки зазвичай потрібні на будівельних майданчиках.

Наші підйомні платформи відрізняються як за матеріалом, з якого вони виготовлені, так і за розмірами та зовнішнім виглядом. На сайті LULKA зацікавлений покупець може знайти всю необхідну інформацію, що стосується тієї або іншої люльки. При виникненні питань — задайте їх нашому консультантові в режимі онлайн.

Оплату за люльки дозволено зробити будь-яким зручним для клієнта способом. Також ми можемо, за домовленістю, самостійно доставити клієнтам придбану люльку.

Наші будівельні люльки надійні, якісні та сучасні, перевірені особистим досвідом компанії! Звертайтеся на сайт LULKA.UA та вигідно купляйте потрібне вам обладнання!

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ