044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ

На сьогоднішній день важко уявити собі будівництво без застосування рамного риштування. Ця надійна та безпечна конструкція дозволяє проводити різноманітні роботи на висотах від 1,5 метрів (і зазвичай не більше 30-ти, хоча бувають і виключення). Свою зручність і незамінність будівельне риштування підтвердило як при зовнішніх роботах на фасадах, так і при використанні всередині будівель.

Перевагами риштування є те, що на ньому може одночасно працювати досить багато робочих, причому на великих площах. Ще відносно недавно риштування виготовляли виключно з дерева. Але зараз матеріалом для нього служать сталь або інші метали чи їх сплави. Конструкції риштування прості, його без проблем можуть монтувати навіть робочі, що не мають значного досвіду.

Риштування швидко збирається та розбирається, не потребує великої площі для зберігання. Воно дозволяє безпечний доступ до зони проведення ремонтно-монтажних робіт, слугує своєрідним загороджувальним бар´єром. З використанням риштування ефективність проведення будівельних робіт значно зростає.

Наша компанія LULKA вже багато років продає та орендує різноманітне будівельне устаткування. Серед багатого асортименту нашої продукції чільне місце займає саме будівельне риштування. Звертаємо увагу клієнтів на той факт, що іноді риштування потрібне вам не регулярно, а одноразово, для виконання певної короткочасної роботи. Чи варто в такому випадку купляти його? — Звичайно, що ні: краще взяти риштування в оренду.

Ми здаємо в оренду сучасне сертифіковане риштування, виготовлене зі сталі та покрите якісними полімерними фарбами. Завжди в наявності маємо риштування різного розміру та конструкцій. На сайті LULKA.UA можна знайти детальний технічний опис кожного рихтування, яке ми здаємо в оренду.

Також, при бажанні, отримуйте кваліфіковану пораду нашого консультанта. Адже ми не тільки продаємо чи орендуємо обладнання, а й самі займаємось будівельними роботами. Тому наші поради відносно вибору риштування будуть професійними та слушними.

Наші клієнти можуть провести оплату оренди будь-яким зручним для них способом в режимі онлайн. Також LULKA має можливість, за наявності попередньої згоди і оплати, доставити орендоване риштування за місцем проживання клієнта.

Звертайтеся на сайт LULKA.UA та отримуйте в оренду потрібне вам обладнання!

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ