044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

ПРОДАЖ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ

Будівельне риштування — звичний елемент сучасного будівельного майданчику. Без його облаштування неможливо ефективно виконати монтажні чи ремонтні роботи на фасадах будівель вище 1,5 метрів. Працювати на риштуванні зручно, безпечно, вони дозволяють проводити фасадні роботи одночасно багатьом робочим.

Сучасне будівельне риштування, на відміну від традиційного, дерев´яного, може бути зроблено з різних металів, воно легке та зручне в використанні. Різні конструктивні типи риштування дозволяють виконати його монтаж навіть робочим з достатньо невеликим досвідом.

Риштування, на відміну від підйомних люлек чи пересувних вишок, потребує великої додаткової площі вздовж фасаду будівлі, адже його завжди встановлюють стаціонарно. З одного боку, це недолік, особливо в умовах міської забудови, де вільного місця завжди обмаль. Але з іншого — це й перевага. Риштуванням можна покрити значну частину фасаду, а часом навіть весь фасад одночасно. Це дає змогу проводити фасадні роботи одразу на великій площі.

Наша компанія LULKA вже багато років продає та орендує різноманітне будівельне устаткування. Серед широкого асортименту нашої продукції чільне місце займає саме будівельне риштування. В складі цих пропозицій — сертифіковані риштування різного розміру та конструкцій: рамні і клинові. Відзначимо, що на сайті LULKA.UA клієнти мають змогу замовити та купити не лише власне риштування, а також його частини: окремі секції та деталі конструкції.

Підкреслюємо той важливий момент, що ми не тільки торгуємо обладнанням, а й самі виконуємо будівельні роботи. Тому наші консультанти завжди нададуть слушну пораду відносно вибору того чи іншого риштування для вашого фасаду. Адже такий вибір потребує певного практичного досвіду. Професійну консультацію в режимі онлайн можна отримати на сайті LULKA.UA.

Користуватись нашим сайтом доволі просто. Для кожного риштування є його детальний технічний опис зі світлинами. А провести оплату можна яким завгодно способом, зручним для покупця. За необхідності — можемо домовитись про доставку придбаного товару за місцем вашого проживання.

Звертайтеся на сайт LULKA.UA та вигідно купляйте потрібне вам обладнання!

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ