044 503 71 87
КОНСУЛЬТАЦІЯ

ОРЕНДА БУДІВЕЛИХ ЛЮЛЬОК

Будівельна люлька — це своєрідна жорстка платформа, що спеціальним кріпленням монтується на фасаді будинку. Її можна піднімати та опускати за допомогою електродвигуна. Тому люльки іноді називають ще фасадними підйомними платформами. 

Робочі, які знаходяться всередині люльки , мають можливість ефективно виконувати різні завдання, пов´язані з ремонтом та обслуговуванням фасаду. Зазначимо, що люлька дозволяє не тільки працювати на фасаді. Також нею можна перевозити вгору та вниз різноманітні вантажі, іноді досить габаритні.

Серед основних переваг люльки відзначимо такі:

  • її можна легко перевозити з місця на місце та швидко монтувати на фасаді:
  • вона, на відміну від риштування, не потребує додаткового місця поряд з фасадом будинку;
  •  люльку використовують не тільки на фасадах будівель. Зокрема, вона вдало зарекомендувала себе при експлуатації мостів та надземних переходів.
  • люлька безпечна в роботі, вона надійно оберігає робочих від падіння з висоти;
  • на відміну від риштування, люлька більш універсальна, її конструкція дозволяє проводити роботи в найскладніших місцях фасаду.

Підйомні люльки виявляються незамінними помічниками під час будівництва та обслуговування висотних будівель, особливо в умовах обмеженого міського середовища.

Наша компанія LULKA накопичила багаторічний досвід роботи на ринку України. І хоча головний бізнес компанії — продаж та оренда різноманітного будівельного обладнання, ми також займаємось практичними будівельним роботами. Це дозволяє нам дуже добре розуміти потреби ринку. Ми, як ніхто, знаємо, яке обладнання виявиться найкращим для наших клієнтів.

Серед наших товарів підйомні платформи займають чільне місце. Вони відрізняються за розмірами, зовнішнім виглядом та матеріалами, з яких виготовлені. Коли ви вагаєтесь, яка саме люлька вам потрібна — звертайтеся на сайті LULKA.UA до наших консультантів, що завжди з радістю дадуть вам дієву пораду.

Підкреслюємо, що LULKA не тільки продає підйомні платформи, а також здає їх в оренду. Адже часто трапляється так, що люлька знадобилася вам всього один раз, і ви не будете використовувати її постійно. Це саме той випадок, коли обладнання вигідніше орендувати, а не купляти. Про всі умови оренди дізнавайтесь на нашому сайті.

Звертайтеся на сайт LULKA.UA та отримуйте в оренду потрібне вам обладнання!

Є питання?

Ми з радістю надаємо консультації та підбір обладнання виходячи з ваших потреб!

КОНСУЛЬТАЦІЯ